Image default
Політика

На Прикарпатті знайшли тіло 12-річного хлопчика, який впав у гірську річку

КИЇВ. 13 червня.  На Прикарпатті рятувальники підняли на берег тіло дитини, щодо якої здійснювались пошуки, повідомляє УНН із посиланням на ГУ ДСНС України в ІваноФранківській області. Деталі 
Так, 12 червня о 20:50 до Оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС в ІваноФранківській області надійшло повідомлення про те, що в селі Тюдів Косівського району, перебуваючи на відпочинку, послизнувся з каміння та впав у річку Черемош хлопчик (попередньо 12 років). 
Зі слів очевидців було встановлено, що на річці Черемош перебувало 3 дітей, один з яких (хлопчик, 12 років) послизнувся з каміння та впав у річку, після чого дитину понесло вниз за течією.
За словами рятувальників, працювали 4 робочі групи, проводився огляд місцевості, берегової лінії та русла річки Черемош
О 07:30 місцевим населенням було виявлено тіло дитини біля правого берега річки Черемош в с. Тюдів на відстані орієнтовно 2 км від місця події.
Рятувальниками тіло дитини, щодо якої здійснювались пошуки, було піднято на берег річки та передано працівникам поліції.
Доповнення 
У Полтаві на річці потонули три людини.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy