Image default
Політика

На Житомирщині відновлюється повноцінний рух поїздів

КИЇВ. 4 травня.  У Житомирській області відновлюється повноцінний рух поїздів. Починаючи з середи, 5 травня, по всій території України відновлюється залізничний рух, повідомляє УНН із посиланням на сайт “Укразалізниці”. Деталі 
Так, 5 травня, у середу, з 00:01, Житомирська зона – останній регіон із діючими залізничними обмеженнями – виходить із “червоної” зони епідемічної небезпеки.
Тепер у регіоні будуть застосовані обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для “жовтого” рівня. Це рішення було прийняте 4 травня, у вівторок, на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
У зв’язку з цим, Укрзалізниця оперативно відкриває висадку-посадку, а також проїзних документів до/від станцій Житомир, Коростень, Бердичів, Чуднів-Волинський, Печанівка, Малин, Яблунець, Радулино, Новоград-Волинський, Білокоровичи, Олевськ та на такі рейси:
№13/14 Київ – Солотвино;
№29/30 КиївУжгород;
№43/44 Івано-Франківськ – Київ;
№45/46 Ужгород – Лисичанськ;
№58/57 Ковель – Одеса;
№88/87 Ковель – Новоолексіївка;
№98/97 Ковель – Київ;
№134/133 Миколаїв – Рахів;
№142/141 Львів – Бахмут;
№188/187 Ковель – Миколаїв;
№743/744 КиївЛьвів.
Доповнення 
Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов повідомив, що Житомирська область з 5 травня виходить з “червоної” зони карантинних обмежень.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy