Image default
Політика

НАТО продовжуватиме протидіяти російській агресії, застосовуючи «подвійний підхід» – Столтенберг

НАТО продовжуватиме нарощувати свій військовий потенціал і використовувати «широку комбінацію різних інструментів» для протидії російській агресії, але альянс «не віддзеркалюватиме те, що робить РФ». Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг, передає CNBC.
«Підхід НАТО до Росії заснований на тому, що ми називаємо подвійним підходом, поєднанням оборони і діалогу», – сказав він.
Столтенберг наголосив, що «альянс реалізував найбільше посилення колективної оборони з часів закінчення холодної війни і продовжить її зміцнювати додатковими військами і збільшеними інвестиціями».
«Після багатьох років скорочення оборонних бюджетів всі наші (країни-члени) зараз інвестують більше. Так що ми не збираємося копіювати те, що робить Росія. Але ми відповідатимемо дуже твердо і чітко, використовуючи широку комбінацію різних інструментів, як ми продемонстрували в останні роки», – наголосив він.
Нагадаємо: днями президент РФ Владімір Путін заявив в інтерв’ю телеканалу NBC News, що відносини між США і Росією «погіршилися до найнижчої точки за останні роки».

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy