Image default
Політика

Національну біржу з торгівлі капіталом і товарами планують створити у наступні три роки

Кабінет міністрів, Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР), Американська торговельна палата та Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) уклали меморандум про взаєморозуміння у сфері національної біржової торгівлі капіталом та організованих товарних ринків. Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль у своєму телеграм-каналі.
Згідно з домовленостями, протягом наступних трьох років в Україні планують створити інтегрований центр ринків капіталу та товарних ринків – Національну біржу з торгівлі капіталом і товарами (NEXT).
«Сьогоднішній меморандум – це нова сторінка в економічній історії нашої держави. Українці отримають нові можливості у вигляді фінансових інструментів для заощадження та інвестування. Бізнес отримає довгостроковий та більш дешевий ресурс для розвитку власних підприємств. Держава отримає збільшення інвестицій, нові робочі місця, економічний розвиток, – написав Шмигаль.
Він додав, що меморандум стане поштовхом для розвитку інтегрованих у міжнародну фінансову систему ринків капіталу й товарів в Україні. За його словами, розвиток цих ринків дасть можливість встановити прозорі правила роботи, сприятиме викоріненню корупції та захисту прав інвесторів.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy