Image default
Культура Політика

Незаконно перебувала в Криму: до України не пустили російську акторку

КИЇВ. 13 червня.  Прикордонники не пропустили в Україну російську акторку озвучування та дубляжу через незаконне перебування на території тимчасово окупованого Криму, повідомляє УНН із посиланням на Telegram-канал МВС. Деталі 
Так, 12 червня, в пункт пропуску “Паланка-Маяки-Удобне”, що на українсько-молдовському кордоні, на в’їзд в Україну прибула громадянка РФ. Під час заходів контролю прикордонники Білгород-Дністровського загону встановили, що іноземка незаконно перебувала в Криму.
Правоохоронцям 59-річна росіянка повідомила, що прямує в Одесу, щоб виступити в театрі. Жінка відома в Росії акторка озвучування та дубляжу, а також співачка.
“Оскільки на півострів вона потрапила з порушенням встановленого порядку в’їзду та виїзду, у в’їзді на територію України їй відмовили. Крім того, прикордонники заборонили їй в’їзд в Україну терміном на три роки”, – зазначили в МВС.
Доповнення 
Кабінет міністрів України вирішив запропонувати Раді національної безпеки і оборони ввести санкції щодо 11 російських артистів за незаконне відвідування території тимчасово окупованого Криму.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy