Image default
Політика

Німеччина: трьох юнаків засудили за крадіжку екзаменаційних білетів у школі

КИЇВ. 3 травня.   Суд німецького міста Бамберг у понеділок, 3 травня, засудив двох колишніх учнів гімназії до дев’яти місяців, а одного – до шести місяців позбавлення волі умовно, з випробувальним терміном у два роки. Про це пише DW, передає Деталі
Юнаків визнано винними у злочині, який вони вчинили у 18-річному віці, будучи учнями випускного класу однієї з гімназій Бамберга. У травні 2020 року юнаки проникли в кабінет директора гімназії та поцупили з сейфа завдання для підсумкових випускних іспитів з німецької, англійської та латинської мов. “Все починалося з бажання пригод, ми прагнули також визнання”, – пояснювали в суді нині 19-річні хлопці.
Суд визнав їх винними у пошкодженні майна та крадіжці з проникненням у приміщення. Утім, їхній вчинок мав ще один наслідок: 33 тисячам випукників баварських гімназій минулого року довелося змінювати завдання на випускні іспити, пояснили в міністерстві культури та освіти Баварії.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: МОЗ: студентам-медикам не буде знижено прохідний бал на іспиті “Крок”
У суді правопорушники вибачилися перед учнями, яким завдали незручностей, школою, директором та міністерством культури. Раніше вони вже відшкодували завдані матеріальні збитки.
Довідково
У Німеччині освіта перебуває в компетенції федеральних земель, і у кожній з них діють свої власні закони про освіту. Загальним є те, що право на вступ до вищих навчальних закладів отримують тільки випускники гімназій або шкіл з прирівняними до них програмами навчання. За результатами випускних іспитів у гімназіях – “абітури” – учні отримують бали, які дозволяють їм брати участь у конкурсах на вступ до вищої школи.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy