Image default
Політика

Почесний консул Білорусі в Італії демонстративно подав у відставку. Опозиція закликає тиснути на його колег в інших країнах

Про це 27 лютого 2021 року повідомила місцева Gazzetta di Reggio, розповідає Еспресо.TV.

“Я розмовляв з працівниками міністра закордонних справ Луїджі Ді Майо і з білоруським посольством в Італії. Мій вибір – це вибір сумління, тому що я твердо вірю в цінності, які мені прищепили батьки, і які я передаю своїм трьом дітям: демократія, свобода і повага прав людини. У Білорусі понад 27 тис. чоловік були арештовані і піддалися залякуванню, переслідуванням і катуванням. Десятки людей зникли безвісти, п’ятеро загинули, захищаючи свої права.

У мене дуже багато друзів в Білорусі, і я можу з гордістю заявити, що вперше білоруси не об’єкт, а суб’єкт історії! “, – заявив тепер вже колишній консул.

Як додає білоруський незалежний телеканал Белсат, Соттіле сказав, що не хоче більше мати щось спільне з Лукашенком.

Соттіле був почесним консулом Білорусі в регіоні з листопада 2011 року.

Як вважає екскандидат в президенти Республіки Білорусь, дипломат Андрій Санніков, що нині є одним із закордонних керівників білоруської опозиції, ініціатива Соттіле є чудовим прикладом для наслідування іншими почесними консулами РБ в різних країнах світу.

Санніков закликає білорусів та друзів Білорусі по цілому світу писати й телефонувати цим особам, пояснюючу сутність режиму Лукашенка й закликаючи їх вчинити як Антоніо Соттіле.

Контактні дані білоруських почесних консулів на прохання Саннікова розміщено тут.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy