Image default
Політика

“Потужний сигнал двопартійної підтримки”: Зеленський зустрівся з делегацією Сенату США

Київ відвідала Делегація з США на чолі з лідером республіканської меншини у верхній палаті Конгресу Мітчеллом Макконнеллом.
 Про це повідомив президент України Володимир Зеленський:
 «Візит делегації Сенату США на чолі з лідером республіканської меншини у верхній палаті Конгресу Мітчелл Макконнелл є потужним сигналом двопартійної підтримки України з боку Конгресу Сполучених Штатів, а також американського народу. Дякуємо за ваше лідерство у допомозі у нашій боротьбі не лише за свою державу, а й за демократичні цінності та свободи. Ми дуже цінуємо це».
Зеленський зазначив, що сьогодні Україна бореться з російським агресором, захищаючи не лише свою державу, а й демократичні цінності та свободи, право народів вільно обирати власне майбутнє.
«Росія здійснює геноцид проти українського народу. Скоює воєнні злочини, яких жахається весь світ, – тортури, масові розстріли, згвалтування. Таких злочинів Європа не бачила з часів Другої світової війни», – сказав він.
«Розраховую на підтримку Сполученими Штатами подальшого посилення санкцій. Крім того, вважаємо, що росія має бути офіційно визнана державою – спонсором тероризму», – акцентував Володимир Зеленський
Президент назвав визначною подією для нашої країни набрання чинності американським законом про ленд-ліз та захист демократії в Україні.
Зеленський також висловив сподівання, що Сенат США оперативно затвердить пакет додаткового фінансування для підтримки українського народу, який уже був розглянутий у Палаті представників і збільшений з $33 млрд до $39,6 млрд.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy