Image default
Політика

СБУ викрила на корупції одного з міських голів у Кіровоградській області

Служба безпеки України (СБУ) викрила на корупції одного з міських голів у Кіровоградській області. Посадовець вимагав хабарі за нестворення штучних перешкод під час приватизації землі. Про це повідомляється на сайті СБУ.
За попередніми даними слідства, за різні суми посадовець гарантував сприяння у безперешкодній передачі у приватну власність землі комунальної власності для ведення господарської діяльності. Для приховування протиправної діяльності мер пропонував перераховувати гроші на підконтрольну комерційну структуру.
Правоохоронці затримали міського голову на робочому місці після перерахування чергового хабаря. Раніше було задокументовано факт отримання посадовцем першої частини коштів.
У межах кримінального провадження за ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу тривають невідкладні слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до оборудок. Вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та обрання міри запобіжного заходу.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy