Політика

Сезон сакур у Києві: Instagram рясніє фото з квітучими деревами

КИЇВ. 3 травня. У столичному парку “Наталка”, що на Оболоні, триває сезон цвітіння сакур. Кияни масово діляться фото з квітучими деревами в Instagram, передає Деталі
Цього року весна дещо припізнилася, і цвітіння сакур можна побачити в Києві й у травні. Хоча перші світлини з початку столичного “сакурового сезону” з’явилися ще у середині квітня.
Та довгі травневі вихідні стали приводом для киян, які залишилися у місті, відвідувати столичні локації та помітити квітучі дерева – за останні кілька днів Instagram рясніє фото з сакурами у Києві.
При цьому парк “Наталка” у Києві не єдине місце, де можна побачити сакури. Так, ще у 2017 році місцева влада повідомляла, що дерева висадили біля Національної опери України і мали висадити на Володимирській гірці, біля Золотих воріт, у Маріїнському парку, парку Кіото, на Пейзажній алеї, на території Київського хореографічного училища та Київського політехнічого університету, в ботсаду ім. Фоміна Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.
А у Дніпровському районі торік з’явилася найдовша алея сакур в Україні.
До слова, цвітінням сакур відомий Ужгород. І Сакура-фест у місті є чи не головною туристичною подією квітня.
Доповнення
У середині квітня у ботанічному саду ім. Фоміна у Києві розквітли перші білі магнолії. Кияни поділились у мережі ніжними світлинами.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Наталия Латынская (@natali_latynskaia)

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Anna Ropay (@anna_ropay)

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений dariamontero (@dariamontero)

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Татьяна (@tatyanagnatusha)

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений tatabila (@tatabila8)

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Антонина (@murinme)

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy