Image default
Політика

Щонайменше 30 людей загинули в результаті вибуху замінованого автомобіля в Афганістані

КИЇВ. 2 травня. Щонайменше 30 мирних жителів загинули, ще 70 постраждали в п’ятницю в результаті вибуху замінованого автомобіля біля лікарні в місті Пулі-Алам, адміністративному центрі провінції Логар на сході Афганістану. Про це повідомило Сіньхуа місцеве джерело, яке побажало залишитися анонімним, передає Деталі
За словами джерела, терорист-смертник підірвав автомобіль біля 18:50 за місцевим часом. Як заявило джерело, більшість жертв – абітурієнти, які приїхали в даний район для складання вступних іспитів в університет і вечеряли в невеликих ресторанах навколо лікарні після закінчення денного посту.
Постраждали також кілька медпрацівників. До місця події направлено машини “швидкої” допомоги з приватних лікарень і прилеглих районів.
Цитата
Оскільки багато поранених перебувають у критичному стані, число загиблих може зрости. Будівля і машини швидкої допомоги головною провінційної лікарні були знищені під час вибуху”, – сказало джерело.
Доповнення
Вибух кож призвів до порушення електропостачання в районі події.
Поки ніхто не взяв на себе відповідальність за теракт.
Нагадаємо
Підводний човен індонезійських ВМС, що зник в середу, виявили. Всі 53 моряки, які перебували на борту субмарини, загинули.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy