Image default
Політика

США готуються до введення санкцій проти оточення Путіна та висилки російських розвідників – Bloomberg

Чиновники адміністрації Байдена завершили розвідувальну перевірку ймовірних правопорушень Росії, таких як втручання у вибори і масштабна кібератака Sunburst, підготувавши ґрунт для того, щоб США незабаром оголосили про впровадження санкцій у відповідь. Про це повідомляє Bloomberg.
Співрозмовники агентства розповіли, що заходи США можуть включати висилку російських розвідників, які працюють в Сполучених Штатах під дипломатичним прикриттям та введення санкцій проти людей, близьких до президента РФ Владіміра Путіна, а також агентств, пов’язаних з втручанням у вибори.
Вже в перший день перебування на посаді президента США Джо Байден наказав провести розслідування за чотирма напрямами: втручання у вибори в США, повідомлення про винагородження Росією талібів за вбивства американських солдатів в Афганістані, кібератака через програмне забезпечення SolarWinds і отруєння лідера російської опозиції Олексія Навального.
Нагадаємо: минулого місяця адміністрація Бадена оголосила про введення санкцій проти кількох російських чиновників через Навального, але поки утримувалася від дій в трьох інших областях.
Росія неодноразово відкидала звинувачення в тому, що вона втручається у вибори, труїть своїх критиків або пропонувала виплатити винагороду за вбивство американських військових.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy