Image default
Політика

Суд Австралії звинуватив Google в обмані користувачів при зборі особистих даних

КИЇВ. 16 квітня. У п’ятницю австралійський суд постановив, що Google вводив споживачів в оману щодо збору даних про місцезнаходження за допомогою мобільних пристроїв Android. Про це йдеться в опублікованій в п’ятницю, 16 квітня, заяві на сайті Австралійської комісії з питань конкуренції та захисту споживачів (АССС), пише Цитата:
Федеральний суд встановив, що Google LLC і Google Australia Pty Ltd (разом Google) вводили споживачів в оману щодо даних про особисте місцезнаходження, зібраних через мобільні пристрої Android в період з січня 2017 року по грудень 2018 року, в результаті першого в світі судового позову (з цього питання – ред.), ініційованого ACCC”, – йдеться в повідомленні.
Деталі
Федеральний суд встановив, що Google порушив австралійський закон про захист прав споживачів, збираючи “історію місцезнаходжень” деяких користувачів, навіть якщо вони відмовилися від надання цієї інформації.
У рішенні також вказано, що Google не дав зрозуміти користувачам, що дозвіл відстеження “активності в Інтернеті та додатках” на їх телефонах також дасть дозвіл на збереження даних про місцезнаходження, пише AFP.
Комісія має намір домагатися винесення мотивувальної частини судового рішення, грошових штрафів і розпорядчої постанови.
Доповнення
Численні дослідження по всьому світу задокументували проблему збору даних про місцезнаходження за допомогою пристроїв Android і iPhone навіть після того, як користувачі вважають, що вони вирішили не дозволяти відстеження. Такі дані можуть бути дуже цінними для рекламодавців, які намагаються просувати товари і послуги, пов’язані з визначенням місця розташування.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy