Image default
Культура Політика Спорт

Учасниця від Росії змінила слова конкурсної пісні для Євробачення

КИЇВ. 8 травня. Представниця Росії на пісенному конкурсі Маніжа змінила текст своєї конкурсної пісні Russian Woman. Про це вона повідомила в суботу на конференції Євробачення, передає УНН з посиланням на ТАСС. Цитата
“Я дещо змінила пісню, коли записувала її до релізу. Я вирішила, що ми не відскакуємо (по-англійськи bounce – ред.) від стіни, ми тут, щоб зламати (по-англійськи break – ред.) стіну”, – сказала співачка.
Додамо
Раніше громадська організація “Ветеранські вісті” опублікувала відкрите звернення до голови СК РФ з проханням припинити поширення композиції співачки Russian Woman і порушити кримінальну справу.
Організація стверджує, що створений співачкою образ російської жінки “здійснює образливий і принижуючий вплив на значну частину російської публіки”, а її виступом “провокується конфліктна ситуація між представниками російського та таджицького народу”. СК РФ обіцяв розглянути скаргу.
Додамо
65-й пісенний конкурс “Євробачення” повинен пройти з 18 по 22 травня в Роттердамі.
Представник України на пісенному конкурсі Євробачення-2021 група Go_A виступить в першому півфіналі під номером 15.
Раніше сьогодні стало відомо, що команда вже прямує до Нідерландів.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy