Image default
Політика

Україна ніколи не визнає “автономію” Донбасу, яку пропонує рф, вбиваючи при цьому людей – Зеленський

КИЇВ. 13 травня. Президент Володимир Зеленський запевнив, що Україна ніколи не визнає «автономію» для Донбасу, яку пропонує росія, захоплюючи території та вбиваючи людей. Про це він повідомив в інтерв’ю італійському каналу Rai 1, передає Цитата
«Широка автономія Донбасу… Там нічого не залишилося. Широка автономія чого? Воду ми постачаємо на цю територію, люди хочуть повернутися у свої домівки. Вони зруйнували зараз ту частину, яку ми контролювали, вони пропонували нешироку автономію. Зараз вони визнали території Донбасу і Луганську, цих республік, вони їх визнали окремими “республіками”…», – розповів Зеленський.
Деталі
Зеленський зазначив, що росія не вела мову про якусь автономію, а просто пішла забирати території.
«В чому тут питання – перед тим, як говорити про той чи інший формат цих територій, не можна вбити десятки тисяч людей. Ось в чому проблема. Вони вбили, зруйнували й кажуть – давайте тепер автономію. Ми ніколи не визнаємо їх автономію», – наголосив Зеленський.
Доповнення
Російські окупанти намагаються, за даними британської розвідки, прорватися до Слов’янська та Краматорська, а командування зс рф відчуває тиск через необхідність досягти успіху на сході України, що призводить до ризикованих рішень.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy