Image default
Політика

Україна завершила розміщення 8-річних єврооблігацій на $1,25 млрд

Україна успішно розмістила нові 8-річні єврооблігацій на суму $1,25 млрд з терміном погашення у 2029 році й ставкою 6,875% річних. Про це повідомляє Міністерво фінансів.
«Кошти від нового випуску єврооблігацій були перераховані на рахунок Державної казначейської служби України та будуть використані для фінансування державного бюджету», – наголошують у Мінфіні.
Згідно з повідомленнями, облігації будуть допущені до торгів на основному ринку Лондонської фондової біржі 4 травня 2021 року. Це перший лістинг суверенних облігацій України на Лондонській фондовій біржі.
Зазначається, що під час розміщення отримали заявки на суму понад $3,3 млрд від 223 інвесторів.
«Інвесторська база всієї транзакції переважно складається з фондів, що управляють активами (84%), хедж-фондів (9%), страхових і пенсійних фондів (5%) та банків (2%)», – зазначається у пресрелізі.
Інвестори зі Сполученого Королівства, США і континентальної Європи сформували основну частину попиту на первинне розміщення нових єврооблігацій – 42%, 34% і 21% відповідно. Інвестори з Азії і MENA склали 3% від розміщень.
BNP Paribas, Deutsche Bank, Goldman Sachs International та J.P. Morgan виступили спільними лід-менеджерами транзакції.
Раніше повідомлялося, що Україна оголосила про прайсинг нового випуску єврооблігацій на суму $1,25 млрд із погашенням у 2029 році.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy