Image default
Політика

Уряд затвердив план заходів з реалізації Національної транспортної стратегії України до 2030 року

Кабінет міністрів на засіданні 7 квітня затвердив план заходів з реалізації Національної транспортної стратегії України до 2030 року. Ця стратегія на сьогодні є основним програмним документом, що визначає розвиток транспортної галузі на найближчі 9 років. Про це повідомляється на сайті міністерства інфраструктури.
Міністр інфраструктури Владислав Криклій зазначив, що план з реалізації стратегії визначає конкретні етапи та терміни виконання заходів, необхідні для забезпечення ефективної діяльності та комплексного розвитку галузі в цілому. У кожному з чотирьох основних напрямів Стратегії визначено перелік завдань, які необхідно вирішити для розв’язання існуючих проблем. Кожне завдання має відповідні етапи виконання, відповідальних виконавців, терміни та індикатори.
Документ був розроблений за підтримки представництва Євросоюзу в Україні. Він передбачає впровадження Європейського зеленого курсу та заміну громадського транспорту на більш сучасний та екологічний, і покращення послуг з перевезення пасажирів, і розвиток велосипедної інфраструктури тощо.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy