Image default
Політика

Встановлення в Херсоні проросійської адміністрації лише підкреслює провал політичної мети рф в Україні – розвідка Великобританії

Що сталося. Британська розвідка стверджує, що встановлення в Херсоні проросійської адміністрації лише підкреслює провал політичної мети росії в Україні.
Джерело. Про це йдеться в новому огляді розвідки Міноборони Великобританії.
Докладно. Встановлена росією військово-цивільна адміністрація Херсона оголосила, що попросить включити цей регіон до складу російської федерації.
Британська розвідка зазначає, що початковий план вторгнення росії з великою вірогідністю передбачав використання фальсифікованих референдумів для того, щоб взяти території України під свій контроль.
«Той факт, що росія досягла успіху лише у встановленні проросійського місцевого керівництва в Херсоні підкреслює провал вторгнення росії в досягненні прогресу в напрямку її політичної мети в Україні», – йдеться в огляді.
Якщо росія і зможе організувати референдум у Херсоні, то найімовірніше підтасує результати для демонстрації того, що більшість хоче відокремлення від України. Жителі Херсонського регіону швидше за все продовжать демонструвати свою опозицію російській окупації, йдеться в огляді.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy