Image default
Політика

Зеленський: в Україні встановлять 10 000 спортивних майданчиків

Президент Володимир Зеленський оголосив про початок загальноукраїнської програми «Активні парки», в рамках якої планується по всій Україні встановити 10 000 спортивних майданчиків для заняття спортом і фізкультурою. Про це він повідомив на форумі «Україна 30. Здорова Україна» у вівторок.
«На жаль, близько 75% українців не займаються регулярно будь-якою фізичною активністю. Це відбувається з різних причин, зокрема і через відсутність доступної спортивної інфраструктури, зручної, сучасної, і, важливо, безплатної, і, ще більш важливо, поруч з домом. Змінити це має наша складова програми – створення активних парків і спортивних майданчиків по всій Україні», – сказав Зеленський.
На кожному тренажері планують розмістити QR-код, за яким можна дізнатися, які вправи на ньому можна виконувати.
Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів направив керівництву Верховної ради пропозиції щодо змін видаткової частини Держбюджету-2020, які, зокрема, передбачають скорочення видатків на фізичну та спортивну підготовку учнівської й студентської молоді, а також – на розвиток спорту людей з інвалідністю та їх фізкультурно-спортивну реабілітацію.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy