Image default
Політика

Зеленський затвердив Стратегію деокупації Криму

Президент Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки та оборони (РНБО) від 11 березня про Стратегію деокупації й реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Відповідний указ опубліковано на сайті президента.
Зазначається, що Стратегія визначає комплекс заходів дипломатичного, військового, економічного, інформаційного, гуманітарного та іншого характеру, спрямованих на відновлення територіальної цілісності, державного суверенітету України у міжнародно визнаних кордонах шляхом деокупації та реінтеграції Криму.
Документ визначає пріоритети для держави щодо захисту прав і свобод людини, порушених унаслідок тимчасової окупації Кримського півострова, а також головні напрямки відповідної економічної, соціальної, гуманітарної, екологічної, інформаційної, оборонної та безпекової політики.
«Стратегія дає чіткий сигнал міжнародній спільноті, що Україна послідовна у своїх діях з відновлення територіальної цілісності, порушеної внаслідок нехтування Російською Федерацією своїми міжнародними зобов’язаннями», – йдеться у повідомленні.
Кабінету Міністрів доручено розробити план реалізації Стратегії, на основі якого відповідні державні органи підготують і реалізовуватимуть заходи щодо забезпечення деокупації та реінтеграції півострова.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy