Image default
Суспільне

Amazon створила 500 000 робочих місць за 2020-й рік, більшість із них – у США

Кількість робочих місць у 286 компаніях, які входять в розрахунок індексу S&P 500 і подали річні звіти в період з 1 липня по 31 березня, зросла приблизно на 370 000.
Однак чистий приріст робочих місць в минулому році був би неможливий без онлайн-рітейлера Amazon, яка збільшила свій глобальний штат на 500 000 робочих місць, понад 400 000 з яких – в США, повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на The Wall Street Journal.
При цьому компанія створила стільки ж робочих місць, скільки 136 інших проаналізованих WSJ компаній разом узяті.
«Найнявши таку кількість людей, ми не тільки змогли постачати необхідні товари клієнтам в складний період, але і надали можливості тим, хто втратив роботу або чиї робочі години були скорочені через COVID-19», – сказала старший віце-президент Amazon з кадрових ресурсів Бет Галетті.
Кількість робочих місць в Facebook Inc. зросла майже на 14 000 (30%), в Biogen Inc. – на 1700 (23%).
У той же час 133 проаналізованих WSJ компанії в минулому році скоротили свої штати. Медіанне зниження кількості робочих місць склало 5,1%. При цьому десять компаній скоротили 25% працівників або більше, 18 компаній ліквідували щонайменше 10 000 робочих місць кожна.
У деяких випадках скорочення штатів було пов’язано з угодами. 20% з 31 000 співробітників General Electric Co. втратили роботу в минулому році через продаж деяких активів компанії.
Пандемія також змусила деякі компанії скорочувати робочу силу. Штат Marriott International Inc. був урізаний через зниження перебувань у готелях. Після припинення круїзів Carnival Corp. скоротила більше третини членів екіпажів круїзних лайнерів.
Довгострокові тенденції також впливали на зайнятість. Виробник електромобілів Tesla Inc. в минулому році створив близько 22 700 робочих місць, що перевершує кількість робочих місць, скорочених традиційними автовиробниками Ford Motor Co. і General Motors Co.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy