Image default
Суспільне

Американський регулятор сумнівається в надійності даних випробувань вакцини AstraZeneca

Агентство охорони здоров’я США заявило, що компанія-виробник вакцини проти коронавірусу AstraZeneca Plc, можливо, надав неповні дані про ефективність свого препарату в ході великомасштабного випробування в Сполучених Штатах.
Як повідомляє Reuters, ця заява ставить під сумнів, чи зможе британський виробник ліків отримати дозвіл на використання вакцини в надзвичайних ситуаціях в США в найближчі тижні, як планувалося.
Як повідомлялось, напередодні AstraZeneca прозвітувала, що її вакцина показала ефективність на 79% в запобіганні симптоматичних захворювань у великому випробуванні та на 100% ефективна проти важкого перебігу COVID-19 і госпіталізації. Також виробник дійшов висновку, що препарат не створював підвищеного ризику утворення тромбів.
Рада з моніторингу безпеки даних (DSMB), незалежний комітет, який спостерігає за дослідженням, «висловив стурбованість тим, що AstraZeneca могла включити застарілу інформацію до цього дослідження, яка могла дати неповне уявлення про дані про ефективність».
«Ми наполегливо закликаємо компанію працювати з DSMB для перевірки даних про ефективність і забезпечення максимально швидке оприлюднення найбільш точних і актуальних даних про ефективність», – йдеться в заяві.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy