Image default
Суспільне

Авіахолдинг, в який входять British Airways, закінчив 2020-й з рекордним збитком у 7,4 млрд євро

Холдинг IAG, який об’єднує британську авіакомпанію British Airways, ірландську Aer Lingus, а також іспанські Iberia, Vueling та LEVEL, в п’ятницю представив фінансові результати за 2020 рік. Його компанія завершила рік з рекордним збитком в 7,4 млрд євро проти прибутку 2,6 млрд євро роком раніше, пише Коммерсант.
Виручка IAG за рік впала майже на 70% – до 7,8 млрд.
Генеральний директор IAG Луїс Гальєго заявив, що компанія не може дати прогноз щодо прибутку і кількості пасажирів у 2021 році, тому що «якщо говорити чесно, ніхто не знає, що буде далі».
У минулому році кількість пасажирів, перевезених авіакомпаніями з IAG, знаходилася на рівні 34% від 2019 року.
Компанія прогнозує, що в першому кварталі кількість пасажирів складе 20% порівняно з 2019 роком. IAG, як і багато інших авіакомпаній, виступає за створення цифрових сертифікатів вакцинації, які можуть допомогти зростанню авіаперельотів.
За прогнозами Міжнародної асоціації повітряного транспорту, в нинішньому році авіакомпанії можуть втратити від $75 млрд до $95 млрд – це краще від результатів минулого року, але гірше за попередні прогнози. Погіршення прогнозу пов’язане з введенням нових обмежень в різних країнах.
Як повідомлялося, авіакомпанія Czech Airlines звільнить усіх співробітників через коронавірусну кризу.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy