Image default
Політика Суспільне

Без масок, але з тестами на COVID-19: у Британії влаштовують концерт на 5 тисяч осіб

КИЇВ. 19 квітня. У британському Ліверпулі влаштують пілотний захід – концерт на 5 тисяч осіб із тестуванням на коронавірус, проте без дотримання карантинних обмежень. Про це повідомляє DW, передає Деталі
Захід відбудеться 2 травня, за участі рок-гурту Blossoms. Концерт є частиною пілотного проекту британського уряду. Глядачі повинні будуть зробити тест на коронавірус до та після концерту. Оскільки тестування на коронавірус є ключовим для відновлення проведення масових заходів, пояснив міністр культури Великої Британії Олівер Дауден.
Варто зазначити, що на самому заході глядачі перебуватимуть без масок і без дотримання дистанції. Щодо обмежень – то на концерт не зможуть потрапити вагітні чи люди із вразливим здоров’ям. За допомогою тестування учасників масового заходу Британія намагається зрозуміти шляхи поширенні коронавірусу, ефективність тестування перед масовими заходами тощо.
Доповнення
В Україні масове тестування або точне оперативне тестування перед масовими заходами може бути реалізоване за допомогою вітчизняних ІФА-тестів на антиген. Цими тестами DIA®-SARS-CoV-2-Ag-R можна перевіряти на COVID-19 до 1 мільйона людей на день завдяки простоті виконання. При цьому вони є повноцінною альтернативою ПЛР-методу, але не потребують спеціального дорогого обладнання та можуть проводитись на базі будь-якого медичного закладу. Використання українських ІФА-тестів може стати важливим діагностичним інструментом для збору дослідницької інформації з вивчення COVID-19.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy