Image default
Політика Суспільне

Більшість українців не знають, як записатися в чергу на вакцинацію від коронавірусу – опитування

КИЇВ. 25 березня. Майже половина українців, або більшість опитаних, не знає, яким чином можна записатися в чергу на вакцинацію від коронавірусу. Про це свідчать результати опитування, проведеного Соціологічною групою “Рейтинг“, передає Цитата
“44% взагалі не знають, яким чином можна записатися в чергу на вакцинацію від коронавірусу, 32% – щось чули про це, 24% – добре обізнані. Найменше обізнані мешканці Сходу і Півдня. Серед охочих зробити щеплення вакциною COVIESHIELD третина не знають, як це зробити”, – йдеться в результатах дослідження.
Деталі
За даними соціологів, загалом 34% опитаних сказали, що їм цілком достатньо інформації про хід вакцинації від коронавірусу в Україні, 27% – скоріше достатньо. Водночас, для майже 40% інформації про вакцинацію скоріше недостатньо. Більш обізнаними про хід вакцинації вважають себе старші опитані, а також ті, що краще його оцінюють. Але й серед них кожному шостому не вистачає інформації про хід вакцинації.
Зазначається, що середня оцінка процесу вакцинації в Україні – 2,3 по п’ятибальній системі. Чверть оцінили процес вакцинації в країні як жахливий, третина як поганий і ще третина як середній. Менше 10% оцінюють процес вакцинації добре або відмінно.
Серед опитаних 46% вважають, що найбільшу відповідальність за своєчасну вакцинацію населення несе Міністр охорони здоров’я. 16% – Президент, 15% – Головний санітарний лікар, 11% – Верховна Рада, 4% – Прем’єр-міністр.
Довідково
Аудиторія опитування: населення України віком від 18 років і старші в усіх областях, крім тимчасово окупованих територій Криму та Донбасу. Вибірка репрезентативна за віком, статтю і типом поселення. Вибіркова сукупність: 1500 респондентів. Метод опитування: CATI (Computer Assisted Telephone Interviewing – телефонні інтерв’ю з використанням комп’ютера). На основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів.
Помилка репрезентативності дослідження з довірчою імовірністю 0,95: не більше 2,5%. Терміни проведення: 18-19 березня 2021 р. 
Що було раніше
За результатами опитування Соціологічної групи Рейтинг, проведеного у період 6-8 лютого, рівень задоволеності населення роботою органів влади у сфері боротьби з епідемією останнім часом підвищився, однак більшість українців все ще не влаштовують дії Президента Володимира Зеленського.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy