Image default
Політика Суспільне

Бойовики передали Україні тіло військового, який вважався зниклим

КИЇВ. 6 квітня. У зоні бойових дій на Донбасі 3 квітня зник військовослужбовець 10-тої окремої гірсько-штурмової бригади Сухопутних військ ЗСУ “Едельвейс”, а сьогодні його тіло окупанти передали Україні. Про це інформує пресслужба бригади, передає Деталі
3 квітня було оголошено про зникнення військовослужбовця 10-тої окремої гірсько-штурмової бригади Сухопутних військ ЗСУ. Додають, що у місці зникнення військовослужбовця жодних бойових зіткнень зафіксовано не було. Першочергові пошукові заходи не дали позитивного результату. Про факт зникнення військовослужбовця повідомили всі відповідні служби.
Сьогодні, 6 квітня, на КПВВ “Мар’їнка”, від представників російсько-окупаційних військ, була проведена процедура передачі тіла загиблого військовослужбовця.
Цитата
“Військовослужбовець, попри нетривалий час проходження служби, в нашому підрозділі характеризувався позитивно, зауважень зі сторони командування не було. Спортсмен, прихильник здорового образу життя. Що саме могло трапитись з військовослужбовцем – нам наразі це не відомо. Розглядаються версії різні, у тому числі: втрата орієнтування і навіть викрадення. Про те, що саме трапилось можна буде розмірковувати лише після встановлення всіх обставин події”, – інформують у бригаді.
Доповнення
Близько 270 людей вважаються незаконно позбавленими волі на непідконтрольних Україні територіях Донецької та Луганської областей.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy