Політика Суспільне

Через пандемію минулий рік став найсмертоностішим в історії США

Про це інформує в середу Politico із посиланням на статистику, озвучену фахівцями Центрів контролю та профілактики захворювань (CDC).

“За результатами минулого року, рівень смертності в США зріс на 15% через пандемію COVID-19, що робить його найбільш смертоносним роком в історії Сполучених Штатів”, – зазначається в повідомленні.

Офіційні дані, які зараз перебувають на стадії систематизації, підтверджені представниками CDC та будуть оприлюднені невдовзі у регулярному офіційному звіті про захворюваність і смертність у Сполучених Штатах. Очікується, що цей аналіз детально представить всю картину, в тому числі по вікових, расових і демографічних групах.

Водночас зазначається, що летальні випадки від COVID-19 стали третьою причиною смертності після серцево-судинних захворювань та онкології. Зазвичай, на третій позиції у щорічній статистиці перебувають “ненавмисні травми”, зазначають чиновники.

Загалом у 2020 році у США померло понад 3 мільйони людей, поінформували в урядовому агентстві.

Сполучені Штати перебувають на першій позиції у світі за кількістю виявлених випадків зараження на COVID-19, а також летальних випадків. До першої п’ятірки також входять Індія, Бразилія, Росія й Сполучене Королівство. Україна перебуває на 17-й сходинці цього переліку.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy