Image default
Суспільне

Другий день поспіль в Індії зафіксовано понад 4000 смертей від COVID-19

В Індії було зареєстровано понад 4000 смертей від COVID-19 другий день поспіль в четвер. Кількість нових випадків коронавірусу в країні залишається нижчою 400 000 четвертий день поспіль, хоча вірус став широко розповсюджуватися в сільських районах, де випадки можуть не реєструватися через відсутність тестування, пише Reuters.
Експерти як і раніше не впевнені, коли це число досягне піку. Окрім того, зростає занепокоєння щодо можливості передачі «індійського» штаму, який поширюється по всьому світу.
Брамар Мукерджі, професор епідеміології в Мічиганському університеті, сказав, що більшість прогнозів, зроблених за допомогою математичного моделювання, передбачали, що пік захворювань в Індії буде цього тижня. Проте, кількість нових випадків захворювання щодня є надто великою.
Ситуація особливо критична в сільських районах Уттар-Прадеш, найбільш густонаселеного штату Індії з населенням понад 230 млн чоловік.
«Офіційна статистика не дає вам уявлення про руйнівну пандемію, яка лютує в сільських районах», – заявив відомий індійський активіст і опозиційний політик Йогендра Ядав.
«Повсюдне невігластво, відсутність адекватного обладнання для тестування, офіційні і неофіційні обмеження на тестування і надмірні затримки у звітах про випробування означають, що в селах практично ніхто не проходив тестування, в той час, як безліч людей скаржаться на «дивну лихоманку», – розповів він.
Згідно з даними Міністерства охорони здоров’я Індії, за останні 24 години в Індії було зареєстровано 362 727 нових випадків зараження COVID-19, а кількість смертей зросла на 4120 осіб.
Нагадаємо: Сейшельські острови, які є світовим лідером за темпами вакцинації населення, викликають стурбованість світових експертів в галузі охорони здоров’я після зростання числа випадків COVID-19 серед повністю вакцинованих осіб.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy