Image default
Суспільне

Facebook заморозив сторінку Мадуро через дезінформацію про COVID-19

Facebook заморозив сторінку президента Венесуели Ніколаса Мадуро за поширення дезінформації про COVID-19 шляхом просування препарату, який, як він стверджує, без доказів може вилікувати хворобу, передає Reuters.
У січні Мадуро описав Carvativir – розчин, отриманий з чебрецю, як «чудодійні» ліки, які нейтралізують коронавірус без побічних ефектів. За словами лікарів, це твердження не підтверджується наукою.
Facebook видалив відео, в якому Мадуро просуває цей препарат.
«Ми слідуємо вказівкам ВООЗ, в яких йдеться про те, що в даний час немає ліків для лікування вірусу», – прокоментував для Reuters представник соцмережі.
«Через неодноразові порушення наших правил ми заблокували сторінку [Мадуро] на 30 днів, протягом яких вона буде доступна тільки для читання», – уточнив він.
Мадуро в відео каже, що Carvativir, який він називає «чудодійними краплями», можна використовувати в профілактичних і терапевтичних цілях проти коронавірусу.
Мадуро часто використовує соціальні мережі, включаючи Facebook і Twitter, і іноді транслює події через Facebook Live.
Офіційні дані Венесуели на п’ятницю – 154 905 заражень коронавірусом і 1543 випадки смерті, хоча в опозиції стверджують, що фактична цифра, ймовірно, значно вища через обмежене тестування.
Як повідомлялося, Pfizer розробила таблетки від коронавірусу і почала тестувати їх на людях.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy