Image default
Суспільне

Індія отримала 17 партій допомоги з різних країн для боротьби з COVID-19

КИЇВ. 4 травня. Уряд Індії повідомив, що країна отримала 17 партій медичної допомоги з 14 країн світ. Про це повідолмяє УНН з посиланням на hindustantimes. Деталі
В період з 24 квітня по 2 травня Індія отримала 17 партій медичного обладнання, в тому числі концентратори кисню, балони з медичним киснем, апарати ШВЛ, приліжкові монітори, противірусні препарати, набори для швидкого виявлення Covid-19, а також пульсоксиметри, маски N95 і засоби індивідуального захисту. Всього таку допомогу надали 14 країн.
Повідомляється, що першою 24 квітня допомогу терміново відправила Великобританія. Країна надала 95 кисневих концентраторів, 20 апаратів Lumis BiPAP, 20 вентиляторів і супутнє обладнання. Їх відправили в різні лікарні столиці країни.
Другою країною став Сінгапур, відправивши 256 кисневих балонів 28 травня, в той час як державні і приватні лікарні по всій країні повідомляли про брак медичного кисню для критично важливих пацієнтів.
Серед країн, які надіслали свою допомогу були Румунія, США, ОАЕ, Ірландія, Таїланд, Німеччина, Франція, Узбекистан і Тайвань.
Доповнення
ВООЗ назвала основні причини нового спалаху коронавірусу в Індії. Серед них поширення більш сильних і заразних штамів коронавірусу, а також “ідеальний шторм” масових зібрань, і низький рівень вакцинації.Україна з 2 травня закрила в’їзд для іноземців та осіб без громадянства, які прибули з Індія або перебували на її території не менше семи днів протягом останніх 14 днів.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy