Image default
Політика Суспільне

“Індійський” штам коронавірусу наприкінці травня буде в Україні – Рубан

КИЇВ. 26 квітня. Штам коронавірусу, який вперше був виявлений в Індії, наприкінці травня буде в Україні. Про це заявив начальник ГУ Держпродспоживслужби в Києві Олег Рубан в ефірі телеканалу “Україна 24”, передає кореспондент Цитата:
“Що стосується прогнозу, дійсно після свят буде збільшення захворювань, воно природне, але не значне. Більшу тривогу викликає те, що в Індії, Туреччині реєструється новий штам – “індійський”, який буде у нас також наприкінці травня в Україні. Тому що люди повернуться з відпусток з цих країн. Як ви бачите, цей штам вирує в цих країнах, є великий показник інфікування та летальності”, – розповів Рубан.
Доповнення
МОЗ Індії оголосив про виявлення нового штаму коронавірусу з подвійною мутацією в країні.
Раніше Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов повідомляв про поширення британського варіанту коронавірусу у всіх областях України та появу південноафриканського штаму у двох областях.Степанов також заявляв, що мутації COVID-19 ще будуть випробовувати українців на міцність. Подвійні мутації, виявлені в інших країнах, важчі, ніж все те, що було до цього.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy