Image default
Культура Політика Суспільне

Коронавірус у Криму: за минулу добу виявлено понад 100 випадків

КИЇВ. 18 квітня. За минулу добу, 17 квітня, в окупованому Криму виявили 101 випадок інфікування коронавірусом. Про це повідомив російський так званий “глава Криму” Сергій Аксьонов, передає Крим.Реалії, інформує Цитата:
“Зі 101 випадку 64 виявлені при зверненні за медичною допомогою, 37 – серед контактних по раніше зареєстрованих випадках. За минулу добу всього було обстежено 3 694 людини. Одужали за весь період – 36 527 осіб”, – йдеться в повідомленні.
Деталі
Повідомляється, що в Криму за добу 16 квітня зареєстровано 99 випадків коронавірусної інфекції.
Довідково
Дані з окупованих Криму і Севастополя про захворюваність коронавірусом не підтверджені міжнародними організаціями та іншими незалежними джерелами. Правозахисники стверджують, що ця статистика суттєво занижена, оскільки не відображає багатьох важливих факторів, включаючи інфікування в лавах російських військових і спецслужб.
Доповнення
Раніше повідомлялося, що в Україні станом на 18 квітня зафіксовано вже 1,946 млн випадків коронавірусної хвороби COVID-19, добовий приріст – 10 282.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy