Image default
Суспільне

Китайська Sinovac поставила 260 млн доз вакцини проти COVID-19 по всьому світу

Китайська компанія Sinovac Biotech поставила 260 млн доз своєї вакцини проти COVID-19 по всьому світу, з яких понад 60% було поставлено до країн за межами Китаю. Про це заявив гендиректор компанії Інь Вейдун, передає Reuters.
За його словами, Sinovac виробляє понад 6 млн доз вакцини COVID-19 на день.
«Ми плануємо якомога швидше обрати 10 країн для передачі технологій», – сказав Інь, додавши, що нинішнього міжнародного спільного виробництва недостатньо.
За розрахунками Reuters, Sinovac отримала зарубіжні замовлення на загальну суму понад 450 млн доз вакцини CoronaVac, причому найбільшими покупцями стали Бразилія, Індонезія, Туреччина і Чилі.
Нагадаємо: 25 березня в Україну прибула перша партія вакцини CoronaVac виробництва Sinovac Biotech. У першій партії – 200 000 доз вакцини. Загалом Україна замовила 1,9 млн доз препарату.
Як повідомлялось,  відповідно до клінічних випробувань, проведених в Бразилії, вакцина проти COVID-19, розроблена Sinovac, виявилася ефективною трохи більш як 50%. Інше дослідження в Туреччині показало, що ефективність препарату досягла 83,5%.
Нещодавно було виявлено, що ефективність китайських вакцин проти COVID є нижчою, ніж у вакцин, розроблених Pfizer -BioNTech і Moderna. Раніше в цьому місяці директор Китайського центру з контролю за захворюваннями публічно визнав, що китайські вакцини «не мають дуже високого рівня захисту» та що вони розглядають можливість введення людям різних щеплень від COVID для підвищення ефективності вакцини.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy