Image default
Політика Суспільне

Макрон: лідери країн ЄС задоволені діалогом з Байденом перед його самітом з Путіним

КИЇВ. 14 червня. Лідери країн Євросоюзу заявили, що задоволені діалогом з президентом США Джо Байденом напередодні його зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним, яка пройде 16 червня, в Женеві. Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон під час підсумкової пресконференції, передає кореспондент Деталі
За словами Макрона, діалог, що відбувся між лідерами ЄС і американським президентом свідчить про усталені партнерські відносини. Президент Франції також підтвердив наміри країн Європи взяти участь у переговорах з контролю над озброєннями в Європі.
Цитата
“Ми задоволені діалогом, який відбувся між Байденом і європейськими учасниками Альянсу. Це важливо перед зустріччю американського лідера з Путіним. Майбутня зустріч Байдена і Путіна – важливий елемент в створенні нової архітектури безпеки в Європі“, – заявив Макрон пыд час пресконференції.
Нагадаємо
Саміт глав держав і урядів країн-членів Альянсу відбувся в понеділок, 14 червня, у штаб-квартирі в Брюсселі. Президент США Джо Байден вперше відвідав захід.
Під час саміту країни НАТО заявили, що Україна отримає членство через ПДЧ.
Крім того, країни Альянсу закликали Росію вивести незаконно-розміщені війська з України, а також перестати надавати фінансову і військову підтримку збройним формуванням на Донбасі.
Незважаючи на це, президент України Володимир Зеленський заявив, що Байдену слід було б зустрітися з ним перед самітом з президентом Росії Володимиром Путіним, зазначивши, що лідери США і Росії не зможуть вирішити питання, пов’язані з Україною, без участі Києва за столом переговорів.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy