Image default
Суспільне

Мандрівникам у США дозволили не носити маски в аеропортах і вокзалах на вулиці

КИЇВ. 11 червня. Центри з контролю і профілактики захворювань США (CDC) заявили в четвер, що більше не будуть вимагати від мандрівників носіння масок на відкритих територіях транспортних вузлів і на відкритих просторах на поромах, в автобусах і тролейбусах через зниження ризику передачі коронавірусу на відкритому повітрі. Про це йдеться у вимогах CDC, оновлених 10 червня, передає Цитата:
“CDC оголошує, що внесе поправки до свого наказу про маски для осіб, щоб не вимагати, щоб люди носили маски на відкритих майданчиках транспортних засобів (якщо такі відкриті майданчики існують на транспортних засобах) або на відкритому повітрі в транспортних вузлах”, – повідомили у відомстві. 
Деталі
Йдеться про, наприклад, аеропорти, автобусні або поромні термінали, залізничні вокзали та метрополітени, морські порти та інші місця, де люди сідають на громадський транспорт у США та на територіях США.
CDC продовжує рекомендувати носіння масок в цих областях людям, що не пройшли повну вакцинацію.
Доповнення
Наказ, згідно з яким маски повинні були носити всі люди у громадському транспорті та у транспортних вузлах, включаючи внутрішні та зовнішні зони, діяв у США з 29 січня.
За даними ВООЗ, станом на 10 червня у США зареєстровано 33 072 912 підтверджених випадків COVID-19 із 592 932 смертями. Станом на 3 червня 2021 року у Сполучених Штатаз було введено 301 161 088 доз вакцин.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy