Суспільне

Немає куди класти хворих: у Закарпатській ОДА заявили про зростання кількості смертей від коронавірусу

Про це під час брифінгу заявив директор департаменту охорони здоров’я Закарпатської ОДА Анатолій Пшеничний.

Він зазнчив, що шість з сімнадцяти “ковідних” лікарень Закарпаття наразі заповнені хворими майже на 100%.

Пшеничний повідомив, що за 23 лютого в області зареєстрували 15 смертей, водночас максимальну кількість летальних випадків зафіксували минулого тижня – 46.

“Ми бачимо і фіксуємо важкість пацієнтів і швидкоплинність процесу зовсім не така, як була рік тому. Пацієнти реально важчі, потребують більше кисневої підтримки. 60-70% від усіх обстежених тестів ПРЛ є позитивними. Якщо ми мали раніше кожен 5-6 випадок, то зараз 7 із 10 ми маємо позитивних. Непритаманні симптоми тим, що були рік тому. Тоді була банальна втрата нюху і смаку, то зараз це проявляється по-іншому, з’являються нові симптоми . (Відбувається – ред.) адаптація і мутація вірусу. Він став нечутливий до звичних методів лікування, що було півроку тому”, – наголосив він.

За його словами, за день заповнили 228 ліжок, які додавали протягом півтора тижня. Також в ОДА додали, що з епідемією справляються, але “ми досягаємо межі, коли нам немає куди класти хворих”.

Нагадаємо, упродовж доби 23 лютого було зафіксовано 5850 нових випадків (із них діти – 316, медпрацівники – 271), 152 пацієнти померли, 3645 – одужали.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy