Image default
Політика Суспільне

Нідерланди також припинили вакцинувати населення молодше 60 років препаратом AstraZeneca

Міністерство охорони здоров’я Нідерландів розпорядилося призупинити вакцинацію від коронавірусу препаратом компанії AstraZeneca осіб молодше 60 років. Відповідне розпорядження відомства було оприлюднено в п’ятницю, 2 квітня, передає DW.
До такого кроку спонукав нещодавній летальний випадок з жінкою, яка отримала щеплення цим препаратом. Унаслідок розпорядження скасовано близько 10 000 запланованих щеплень, йдеться в повідомленні. Водночас у МОЗ Нідерландів запевнили, що цей захід – тимчасового характеру.
Тим часом у самій компанії-розробнику вакцини запевнили, що готові до тісної й широкої співпраці з органами влади Нідерландів щодо будь-якого питання стосовно препарату. 
«Регулятори Великобританії, ЄС, Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) дійшли висновку, що переваги використання нашої вакцини для захисту людей від цього смертельного вірусу значно переважують ризики у всіх дорослих вікових групах», – заявив речник компанії AstraZeneca.
«Десятки мільйонів людей вже отримали нашу вакцину по всьому світу», – наголосив він.
За даними нідерландського регулятивного органу, він отримав п’ять повідомлень про появу тромбозу після вакцинації препаратом AstraZeneca. Всі випадки сталися в період від 7 до 10 днів після вакцинації, а всі постраждалі – жінки у віці від 25 до 65 років. Упродовж періоду, коли надійшли повідомлення про ці п’ять випадків тромбозу, в Нідерландах препаратом AstraZeneca було провакциновано близько 400 000 осіб.
Нагадаємо:раніше цього тижня Німеччина заборонила вакцинувати населення молодше 60 років вакциною компанії AstraZeneca.
ї

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy