Image default
Політика Суспільне

Німецька CureVac розраховує на схвалення своєї вакцини в ЄС в II кварталі

Німецький виробник вакцини проти коронавірусу CureVac заявив, що сподівається, що його препарат проти COVID-19 отримає схвалення ЄС в ІІ кварталі 2021 року.
Генеральний директор CureVac Франц-Вернер Хаас повідомив CNBC у четвер, що вакцина наразі перебуває на завершальному етапі набору добровольців для клінічних випробувань фази 3. За його словами, схвалення ЄС може з’явитися незабаром після досягнення проміжних результатів, які дадуть змогу у ІІ кварталі отримати дозвіл на екстрене використання.
Великобританія і ЄС попередньо замовили до 455 млн доз мРНК-вакцини CureVac за умови затвердження регулюючими органами. Компанія вже виробляє вакцину, попри те, що вона ще не отримала схвалення.
Генеральний директор CureVac Хаас сказав, що компанія намагається уникнути виробничих пасток, з якими стикаються інші виробники вакцин. Ця проблема, можливо, була найбільш помітною для AstraZeneca і різко підкреслила вразливість глобальних ланцюжків постачань.
Нагадаємо: глава МОЗ Німеччини Єнс Шпан повідомив міністрам охорони здоров’я країн Європейського союзу, що Берлін починає переговори про покупку російської вакцини проти коронавірусу «Спутнік V»

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy