Image default
Політика Суспільне

Новий посол України у США Маркарова вирушила до Вашингтона

КИЇВ. 20 квітня.  Новий посол України у США Оксана Маркарова вирушила до Вашингтона. Про це вона написала у Facebook, передає Цитата:
“Вперше з 1999 року йду на посадку в літак з one way ticket. Від сьогодні – 24/7 в лавах дипломатичної teamUkraine”, – написала вона у Facebook.
Що було раніше
Президент України Володимир Зеленський 25 лютого підписав указ № 75/2021 про призначення Оксани Маркарової Надзвичайним і Повноважним Послом України у Сполучених Штатах Америки.
Так, Оксана Маркарова — з 2015-го по червень 2020-го працювала в Міністерстві фінансів, зокрема, й на посаді очільниці міністерства. До приходу в уряд Маркарова працювала в приватному секторі.
Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба запропонував Президенту Володимиру Зеленському кандидатуру колишнього міністра фінансів Оксани Маркарової на посаду посла України у США ще у листопаді. При цьому міністр назвав “маячнею” інформацію, що Маркарову відправляють лише “вибивати гроші з МВФ”. 

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy