Image default
Політика Суспільне

ОБСЄ зафіксувала на Сході 40 порушень “режиму тиші” за добу

КИЇВ. 22 липня. СММ ОБСЄ упродовж 21 липня зафіксувала 40 порушень режиму припинення вогню у Донецькій області та 2 таких порушення на Луганщині. Про це йдеться у щоденному звіті №168/2021, опублікованому Спеціальною моніторинговою місією ОБСЄ в Україні (СММ), пише Деталі
У Донецькій області СММ зафіксувала 40 порушень режиму припинення вогню, у тому числі 12 вибухів невизначеного походження. Більшість порушень сталася на схід і північ від н.п. Майорськ (підконтрольний урядові, 45 км на північний схід від Донецька).
У Луганській області Місія зафіксувала 2 порушення режиму припинення вогню поблизу ділянки розведення в районі н.п. Золоте (підконтрольний урядові, 60 км на захід від Луганська).
Нагадаємо
Підгрупа ТКГ з соціальних та економічних питань опрацьовує деталі організації візиту експертів МАГАТЕ для інспекції ядерного матеріалу на двох об’єктах, розташованих в ОРДЛО.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy