Суспільне

Очільник УГКЦ готовий вакцинуватися від коронавірусу

Про це інформує “Еспресо.Захід“. 

Відповідно до наказу МОЗ, виданого на початку березня, релігійні діячі можуть вже сьогодні реєструватися на вакцинацію як “публічні та громадські діячі”. У зв’язку з цим, представники міністерства звернулися до Блаженнішого Святослава із пропозицією зробити щеплення. На що він відповів згодою.

“Нам дуже важливо, щоб план вакцинації був справедливим і щоб зважали на найбільш вразливі верстви населення. Ще на початку лютого я зазначав, що, коли вакцина від коронавірусу буде для мене доступною як для священнослужителя чи людини, яка досягла певного віку, то, очевидно, я пристану на таку пропозицію. У контексті цього рішення міністерства я маю тепер таку можливість”, – зазначив Блаженніший Святослав.

Голова УГКЦ також додав, що Церква радить людям робити щеплення.

Варто додати, що такі вакцинування проводитимуть у тому випадку, якщо хтось відмовиться або ж, коли потрібно буде використати відкриті флакони із вакциною від COVID-19.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy