Image default
Політика Суспільне

«Південноафриканський» штамп виявлено у двох регіонах України

У всіх областях України виявлено британський штамп коронавірусу та у двох областях – південноафриканський. Про це повідомив міністр охорони здоров’я України Максим Степанов на своїй сторінці у фейсбуці.
«Вже по всій Україні зафіксовано британський штамп коронавірусу, а також виявлено південноафриканський. Обидва штампи дуже агресивні. Головне – дотримуватися правил епідбезпеки та берегтися», – повідомляє Степанов.
Щодо британського штампа COVID-19 міністр зазначив, що він зараз розповсюджений по всій території України, оскільки вчора пізно увечері отримали дані з Лондону, куди відправляли зразки.
За словами керівника відомства, ці два штампи агресивніші, ніж попередні, і «змінюють нинішню картину».
«Для нас наразі головне – дотримання правил епідбезпеки, тому що британський штам, який є на сьогодні в Україні, він наразі поширений на всій території України… у всіх областях він зафіксований. Більше того, у нас у двох областях зафіксовано і південноафриканський штам», – сказав Степанов в ефірі телеканалу «Україна 24.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy