Image default
Політика Суспільне

Поширення COVID-19 в Україні: у “помаранчевій” зоні не залишилося жодного регіону

КИЇВ. 25 травня. Відсьогодні всі регіони України перейшли до “жовтої” зони епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Про це УНН повідомляє з посиланням на дані МОЗ України. Деталі
Так, останньою “помаранчеву” зону покинула Донецька область.
Донецька область була у “помаранчевій” зоні, бо там був перевищений епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ, включно з COVID-19.
При цьому за 24 травня ще 21 летальний випадок від ускладнень, викликаних COVID-19, зафіксований у Донецькій області, повідомив голова Донецької ОДА Павло Кириленко у Facebook. За понеділок, 24 травня, в області виявлено ще 75 хворих. Наразі 1016 хворих на COVID-19 лікується в лікарнях, 5196 – амбулаторно. 
Ситуація у всіх регіонах виглядає так:

Доповнення
Карантин для протидії поширенню нового типу коронавірусу в Україні запровадили з 12 березня 2020 року. Потім його неодноразово продовжували і влітку перевили у форму адаптивного карантину.
З 8 по 24 січня в Україні діяв жорсткий карантин. Його вводили, щоб “збити” хвилю захворюваності на COVID-19. У МОЗ зазначали, що головного ефекту від січневого “локдауну” вдалося досягти.
Україна з 25 січня повернулася до обмежень, які діяли до січневого жорсткого карантину.
З 24 лютого Україна знову повернулася до адаптивного карантину з впровадженням чотирьох рівнів епідемічної небезпеки. Загалом дію обмежень продовжено до 30 червня.
У межах адаптивного карантину регіони позначаються кольорами – зеленим, жовтим, помаранчевим або червоним рівнем небезпеки поширення COVID-19, залежно від епідемічної ситуації. Зважаючи на “колір” регіону різняться й обмежувальні заходи. Так, зелений рівень передбачає мінімальні обмеження. Жовтий рівень – за замовчуванням діяв на території всієї країни з моменту введення адаптивного карантину. Помаранчевий рівень – встановлюється після жовтого і свідчить про ускладнення епідемічної ситуації. Червоний рівень – передбачає більш жорсткі обмеження, як це було під час січневого “локдауну”.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy