Image default
Культура Політика Суспільне

Приквел “Володаря кілець” стане найдорожчим серіалом в історії

КИЇВ. 17 квітня. Виробництво першого сезону серіалу “Володар кілець” коштуватиме кінокомпанії Amazon Studios 465 млн доларів, повідомляє The Hollywood Reporter, інформує Деталі
В якості порівняння видання нагадує, що бюджет одного сезону “Гри престолів” обходився HBO приблизно в 100 млн доларів.
Нинішніми рекордсменами вважаються марвелівські телекомікси “ВандаВіжен” і “Сокіл і Зимовий Солдат”, на створення кожного з яких пішло близько 150-200 млн доларів.
“Це фантастика, це дійсно так. Це буде найдорожчий телесеріал з коли-небудь створених”, – розповів міністр економічного розвитку і туризму Нової Зеландії Стюарт Неш.
Інформація про бюджет нового фентезі-серіалу була оприлюднена в рамках закону про офіційну інформацію уряду Нової Зеландії. З документів випливає, що кіностудія запланувала зняти п’ять сезонів шоу, а також замовила спін-офф.
Проект забезпечив роботою безліч новозеландців. В якості подяки місцева влада підніме для авторів серіалу ставку податкового вирахування – з 20 до 25%. Таким чином останні покриють 116,25 млн доларів бюджету за рахунок особливого урядового гранту іноземним кінематографістам.
Шоураннером нового “Володаря кілець” є Джон Пейн, Патрік МакКей і Хуан Антоніо Байона. У серіалі з’являться як нові, так і всім знайомі персонажі. У зйомках задіяні Роберт Арамайо і Джозеф Моул – вони знімалися в “Грі престолів”, молоду Галадріель зіграє Морфідд Кларк.
Цікаво, що загальний бюджет кінотрилогії “Володар кілець” склав 281 млн доларів.
Нагадаємо
У листопаді 2017 року корпорація Amazon виклала 250 млн доларів за права на створення телевізійного приквела легендарної фентезійної саги “Володар кілець”.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy