Політика Суспільне

Рада ЄС продовжила санкції проти чиновників режиму Лукашенка на рік

Про це йдеться на сайті Ради ЄС, передає “Радіо Свобода“.

“Після сфальсифікованих президентських виборів в серпні 2020 року і подальшої хвилі протестів, жорстоко придушеної владою Білорусі, ЄС ввів санкції у жовтні, листопаді та грудні 2020 року, давши зрозуміти відповідальним політичним і економічним суб’єктам, що за свої дії і підтримку режиму вони повинні заплатити”, – йдеться в повідомленні.

Згадані обмежувальні заходи передбачають заборону на подорожі до ЄС та заморожування активів для всіх осіб, включених до санкційного списку, – наразі там перебувають 88 персон, включаючи самого Олександра Лукашенка, а також заморожування активів 7 установ. Персонам та організаціям на території ЄС заборонено прямо або опосередковано надавати будь-які фонди особам і установам, що включені до цього санкційного переліку.

Зазначимо, що восени 2020 року Євросоюз почав вводити санкції проти уряду Білорусі через насильницьких розгонів мітингів в країні, а також арештів учасників акцій і політиків після виборів президента в серпні 2020 року.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy