Image default
Суспільне

Renault- Nissan та Hyundai вимушено призупинять виробництво в Індії

Автовиробники Renault, її партнер по альянсу Nissan Motor і Hyundai Motor зіткнулися з проблемою тимчасового закриття заводів в Індії через зростаючі хвилювання серед робітників, стурбованих зростанням числа випадків зараження COVID-19.
Як повідомляє CNBC, працівники заводу Renault-Nissan в південному штаті Таміл Наду оголосять страйк в середу, оскільки їхні безпекові вимоги, пов’язані з Covid, не були виконані.
Hyundai заявила, що призупинить свій завод в Таміл Наду на п’ять днів, починаючи з вівторка, після того, як кілька робочих влаштували коротку сидячу демонстрацію протесту в понеділок на тлі зростання числа випадків в штаті.
«Керівництво погодилося закрити завод після того, як робітники висловили стурбованість з приводу безпеки після того, як двоє співробітників померли від COVID-19», – заявила профспілка працівників Hyundai Motor India.
Таміл Наду – один з найбільш постраждалих індійських штатів з більш ніж 30 000 випадків захворювання за добу минулого тижня. Штат, який називають «індійським Детройтом», ввів локдаун до 31 травня, але дозволив деяким заводам, в тому числі автомобільним, продовжити роботу.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy