Image default
Політика Суспільне

Росія становить загрозу безпеці в Європі – міністр оборони Німеччини

КИЇВ. 18 квітня. Росія становить “конкретну і безпосередню” загрозу безпеці в Європі. Таку думку висловила міністр оборони Німеччини Аннегрет КрампКарренбауер у межах онлайн-конференції Königsbronner Gespräche фонду імені Конрада Аденауера, передає УНН з посилання на DW. Цитата:
“Нарощування Росією озброєнь і ведення нею війни в центрі Європи створили реальні загрози. Той, хто на це вказує, не налаштований антиросійськи. Той, хто на це вказує, порушує важливе політичне питання і вживає активних заходів для безпеки нашої країни та Європи“, – заявила очільниця оборонного відомства Німеччини.
Деталі
КрампКарренбауер розкритикувала Росію через розгортання ракет, які зможуть досягти ФРН у режимі, що не передбачає раннього сповіщення і не дає Берліну багато часу на реагування.
“Це було зроблено всупереч чинним угодам про контроль над озброєннями і потайки”, – повідомила вона.
Міноборони Росії лише після довгих заперечувань у 2018 році визнало, що в Калінінградській області розміщені і взяті на озброєння ракетні комплекси “Іскандер-М”. У Москві у відповідь на занепокоєння генсека Північноатлантичного альянсу Єнса Столтенберга заявили, що НАТО останнім часом активізувалося біля кордонів Росії, у зв’язку з чим появу “Іскандерів” у Калінінградській області слід вважати наслідком дій альянсу.
Нинішнє нарощування сил РФ біля кордону з Україною голова Міноборони ФРН також розцінила як цілеспрямовану провокацію Москви.
“Російські дії, на жаль, не призначені для того, щоб сформувати довіру, але явно спрямовані на те, щоб спровокувати реакцію”, – впевнена вона.
КрампКарренбауер у зв’язку з цим відзначила стриману реакцію Києва.
“Тому що ми разом з Україною не хочемо втручатися в цю гру росіян”, – додала керівниця оборонного відомства Німеччини.
Доповнення
Останнім часом збройні сили Російської Федерації здійснюють нарощування військ поблизу державного кордону України на півночі, сході й півдні, а також в окупованому Криму. Крім того, зросла кількість випадків порушення перемир’я на сході України з боку збройних формувань РФ, є втрати серед бійців ЗСУ.
6 квітня також стало відомо, що окрім стягування військ до українського кордону Росія почала контрольну перевірку боєготовності армії.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy