Image default
Політика Суспільне

США виключили Xiaomi з державного чорного списку

Міністерство оборони США оголосило про виключення китайської Xiaomi Corp з державного чорного списку. Як повідомляє Reuters, сторони домовились про врегулювання без подальшого оскарження в судах, поклавши край сварці між техногігантом і Вашингтоном.
Акції Xiaomi злетіли на понад 6% в Гонконгу після поширення новини.
Нагадаємо: раніше цього року Пентагон за підтримки адміністрації Трампа позначив технокомпанію як таку, що має зв’язки зі збройними силами Китаю і включив її в список, що обмежує інвестиції США в компанію. Аналогічні обмеження були введені ще проти низки китайських компаній.
Xiaomi перейшла в наступ, подавши позов проти уряду США, назвавши її внесення до чорного списку «незаконним і неконституційним».
У березні при новій адміністрації Джо Байдена федеральний суддя тимчасово заблокував внесення до чорного списку, пославшись на «глибоко помилкове» рішення американського уряду.
Незабаром після цієї перемоги агентство Reuters повідомило, що інші китайські фірми, внесені в той же чорний список, розглядають аналогічні позови.
Як відомо, місцевий конкурент Xiaomi в області смартфонів Huawei Technologies Co також був внесений до чорного списку експорту у 2019 році і позбавлений доступу до критично важливих технологій американського походження, що вплинуло на його здатність розробляти власні чипи і вихідні компоненти від зовнішніх постачальників.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy