Image default
Політика Суспільне

Степанов розповів, куди скаржитись хворим на COVID-19 у випадку неналежного лікування

КИЇВ. 15 квітня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов у ефірі телеканалу “Україна 24” розповів, куди звертатись хворим на COVID-19, якщо вони не отримують належного лікування або допомоги, інформує Цитата:
“У нас створений контакт-центр МОЗ: 0800 60 20 19 – це його номер. Якщо у вас виникають будь-які проблеми – телефонуйте за цим номером, щоб ми могли дуже швидко і фахово розібратися. Спеціально для цих цілей ми й створили цей номер. Мало того – на цьому номері завжди чергують наші лікарі, які зможуть надати фахову консультацію”, – зазначив Степанов.
Деталі
Міністр охорони здоров’я також закликав хворих на COVID-19 не зволікати зі зверненням до свого сімейного лікаря.
Тому що у нас у всіх різне уявлення щодо свого стану – хтось сильно хвилюється, а хтось, навпаки, думає, що все більш-менш нормально, а потім поступає у тяжкому стані. Тому краще одразу звертатися до лікаря”, – підсумував Степанов.
Доповнення
Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив, що ситуація із коронавірусом в Україні поступово стабілізується – епідемія іде на спад. 

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy