Image default
Політика Суспільне

Степанов закликав повідомляти МОЗ про використання вакцин від COVID-19 для нецільових груп

КИЇВ. 20 квітня. Міністр охорони здоров’я Максим Степанов закликав повідомляти про використання вакцин від COVID-19 для нецільових груп, інформує Цитата:
“Хочу звернутися до всіх українців. Якщо хтось з вас має інформацію про будь-яке нецільове використання цих або інших вакцин – одразу телефонуйте до контакт-центру МОЗ за номером 0 800 60 20 19. Своєю чергою, ми також будемо стежити за всіма без винятку людьми, які будуть вакцинуватися тим чи іншим препаратом”, – наголосив Степанов.
Деталі
Окремо Степанов нагадав, що навколо Pfizer було багато маніпуляцій, а процес отримання вакцини став надто заполітизованим. Саме тому очільник МОЗ вніс зміни в Наказ до Дорожньої карти вакцинації, заборонивши вакцинувати “залишковими дозами” Pfizer лідерів думок, відомих осіб і політиків.
За інформацією МОЗ, вакцину Pfizer отримають виключно мешканці будинків престарілих, персонал цих будинків, а також рятувальники та прикордонники.
Доповнення
Нагадаємо, раніше Степанов зазначив, що за підписаними та проплаченими контрактами в першому півріччі 2021 Україна мала отримати 3,9 млн доз вакцин. Натомість сьогодні в розпорядженні є 715 тис. доз препаратів, які надійшли за контрактами, та 117 тис. доз Pfizer за ініціативою COVAX. Така ситуація зумовлена загальносвітовою ситуацією – постачання зриваються у всіх країнах.
У Міністерстві охорони здоров’я очікують поставок вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19 за укладеними контрактами вже найближчим часом. А до кінця 2021 року, за словами міністра Степанова, планують щепити більшу частину дорослого населення, достатню для вироблення популяційного імунітету.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy